Pôžičky bez registrov

Mali ste v minlosti problémy so splácaním a máte teraz záznam v registri dlžníkov? Potom budete mať zložitejšie požiadať o ďalšiu pôžičku. Väčšina bankových i nebankových spoločností pri posudzovaní žiadostí nahliada do registrov. Existujú ale aj také pôžičky, u ktorých poskytovateľ privrie oko a záznam v registri mu nevadí.

Nie ste si istí? Požiadajte o výpis z registra

Ak si nie ste istí, či máte v niektorom z registrov záznam, a budete mať teda komplikovanejšia žiadosť o pôžičku, môžete si požiadať o výpis z registra. Žiadosť aj podmienky sa u každého z registrov trochu líši. Poplatok za tieto informácie sa pohybuje vo výške okolo 3 až 7 Eur. Negatívny záznam v registri dlžníkov síce nemusí úplne automaticky znamenať, že na pôžičku nedosiahnete, situáciu to ale vždy sťaží. Preto sú tak obľúbené produkty, u ktorých sa dá nahliadnutia do registrov vyhnúť. Medzi ne patrí predovšetkým americkej hypotéky a tiež rýchle online pôžičky čiže SMS pôžičky do výplaty.

Rýchle SMS pôžičky bez prieťahov

Poskytovatelia SMS pôžičiek si pri skúmaní registrov alebo potvrdením o príjme hlavu nelámu. Jedná sa o pomerne nízke sumy do 350 Eur, maximálne do 700 Eur. Splatnosť je krátka, do 30 dní. U vyšších čiastok je niekedy nutné doložiť výšku príjmov. Po vyplnení online formulára a schválení žiadosti môžete mať peniaze ihneď na svojom účte.

Americká hypotéka pre vyššie obnos

Vyššie obnos získate prostredníctvom americkej hypotéky. Jedná sa o pôžičku so zástavou nehnuteľnosti, určenú napríklad pre financovanie bývania, ale aj ďalšie účely. Použiť ju môžete, na čo práve potrebujete, jedná sa o pôžičku na čokoľvek bez stanoveného účelu. Tento produkt nebankových spoločností máva pomerne výhodné podmienky. Nemusíte dokladať príjem ani sa nenahliada do registrov. Ak by však boli problémy so splácaním, o svoju nehnuteľnosť môžete prísť.